godzina dostępności
Górecka-Smolińska Małgorzata dyrektor szkoły, język angielski poniedziałek 13.00-14.00
Pobiega Piotr wicedyrektor, informatyka poniedziałek 12.00-13.00
godzina dostępności
Bińczak Ewa język angielski, język hiszpański czwartek 15:10-16:10
Drzazga Dorota matematyka poniedziałek 9.40- 10.40
Janda Dorota historia czwartek 14.20 – 15.20
Jaros Dorota język polski, filozofia poniedziałek 13.30- 14.30
Jasiak Grzegorz historia, wos, hit, edb środa 12:45-13:45
Jeruzal Arkadiusz wychowanie fizyczne piątek  12.45-13.45
Kaczmarska Wiesława geografia czwartek 12:45- 13:45
Kalita Marta język polski wtorek 12:35 – 13:35
Kateusz Ewa język angielski piątek, 9.40 – 10.40
Kiljańska Bożena matematyka środa 13.30 – 14.00
ks. Klocek Piotr religia czwartek 10.35-11.35
Kowalska Agnieszka fizyka, informatyka, podstawy przedsiębiorczości czwartek 12:40-13:40
Krońska-Strużyna Agnieszka język francuski piątek 8:55 – 9:40
Nowak Tomasz informatyka, edb piątek 11:40 – 12:40
Ordowska Małgorzata chemia wtorek 14:20 – 15:20
Pacholczak Aneta język angielski piątek 9:45 – 10:45
Pobiega Edyta matematyka wtorek 13:30 – 14:30
Podsiadło Barbara język polski, wok środa 14.20-15.20
Przywara Małgorzata wychowanie fizyczne czwartek 12.35-13.35
Sadowski Michał język angielski piątek 13:30- 14:30
Słowik Małgorzata biologia czwartek 13.30 – 14.30
Studzieżba Ewa chemia czwartek 9.00-10.00
Studzieżba Wojciech fizyka poniedziałek  10.40-11.40
Styczeń Iwona wychowanie fizyczne czwartek 13.30 – 14.30
Sulima Beata język angielski środa 9:40 – 10:40
Szemraj Małgorzata matematyka czwartek   13.30-14.30
Wójcik Eliza język angielski, język rosyjski środa 12:35 – 13:35
Ziemba Monika język niemiecki wtorek 14:20-15:20
ks. Zdun Aleksander religia poniedziałek 14:20 – 15:20
Żak Piotr wychowanie fizyczne czwartek 12.40-13.40
Żelazna-Żak Joanna biologia środa 10.35-11.35
godzina dostępności
Miechowicz Agnieszka czwartek 14.30-15.30
Ordowska Małgorzata wtorek 14:20 – 15:20

Stolarczyk Małgorzata


Poniedziałek        9.00 – 14.00

Wtorek                 9.00 – 14.00

Środa                    9.00 – 13.00

Czwartek             11.00 – 15.00

Piątek                    9.00 – 13.00

Turek Katarzyna


Poniedziałek     10.30 – 16.00

Środa                    8.00 – 11.00

Czwartek             11.30 – 14.00

Główny księgowy

Halina Kostkowska

 

Sekretarz szkoły

Monika Jasińska

 

SEKRETARIAT

GODZINY PRACY

7.00-15.00

GODZINY OBSŁUGI INTERESANTÓW

10.30-14.30

Szczepan Winiarski

Magdalena Łącka

Katarzyna Najdo

Grażyna Ślusarz

Agnieszka Winczewska

Jolanta Nowak

Skip to content