imię i nazwisko

rok

 olimpiada

 opiekun

Szczęsny Kujszczyk
1956  Olimpiada Matematyczna   mgr Roman Pyć
Gabriel Wołoszyn 1957  Olimpiada Matematyczna   mgr Marian Kujszczyk
Gabriel Wołoszyn 1958  Olimpiada Matematyczna   mgr Marian Kujszczyk
Gabriel Wołoszyn 1958   Olimpiada Chemiczna   mgr Marian Kujszczyk
Anna Kowalewska 1972   Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Joanna Szwed
Anna Kowalewska 1972   Olimpiada Archeologiczna   mgr Zofia Dorecka
Andrzej Nowak 1974   Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Teresa Jasińska – Śliwka
Anna Słomińska 1974   Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Joanna Szwed
Andrzej Wójcikowski 1976   Olimpiada Geograficzna   mgr Zofia Dorecka
Mirosław Tatarata 1977   Olimpiada Geograficzna   mgr Zofia Dorecka
Elżbieta Wasilewska 1977   Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Teresa Jasińska – Śliwka
Marek Bielski 1978  Olimpiada Techniczna   mgr Teresa Cisek
Andrzej Chmielewski 1978  Olimpiada Techniczna   mgr Teresa Cisek
Jacek Klucznik 1978  Olimpiada Geograficzna   mgr Zofia Dorecka
Janusz Olszewski 1978  Olimpiada Techniczna   mgr Teresa Cisek
Andrzej Szumliński 1978  Olimpiada Techniczna   mgr Teresa Cisek
Andrzej Czuba 1979  Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym   mgr Józef Dąbrowski
Aleksander Słomiński 1979  Olimpiada Biologiczna   mgr Janina Bińczak
Dariusz Słapek 1980  Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym   mgr Józef Dąbrowski
Jarosław Nowak   1980  Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym   mgr Alicja Sokołowska
Wojciech Maj   1980  Olimpiada Historyczna   mgr Alicja Sokołowska
Wojciech Maj   1981  Olimpiada Historyczna   mgr Alicja Sokołowska
Dorota Gawron   1983  Olimpiada Języka Rosyjskiego   mgr Krystyna Laskowska
Jolanta Giez   1983  Olimpiada Języka Rosyjskiego   mgr Krystyna Laskowska
Dorota Janda   1984  Olimpiada Historyczna   mgr Alicja Sokołowska
Dorota Krawczyk   1984  Olimpiada Języka Rosyjskiego   mgr Krystyna Laskowska
Małgorzata Migas   1984  Olimpiada Języka Rosyjskiego   mgr Krystyna Laskowska
Artur Patek   1984  Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym   mgr Józef Dąbrowski
Tomasz Stawiński   1984  Olimpiada Chemiczna   mgr Stanisław Klusek
Tomasz Stawiński   1985  Olimpiada Chemiczna   mgr Stanisław Klusek
Tomasz Stawiński   1986  Olimpiada Chemiczna   mgr Stanisław Klusek
Krzysztof Gołyński   1986  Olimpiada Geograficzna   mgr Zofia Dorecka
Małgorzata Chlebna   1987  Olimpiada Języka Rosyjskiego   mgr Krystyna Laskowska
Paweł Kuca   1988  Olimpiada Języka Rosyjskiego   mgr Lucjan Stojek
Paweł Kuca   1988  Olimpiada Biologiczna   mgr Maria Kuziemka
Damian Kopański   1990  Olimpiada Fizyczna   mgr Tadeusz Wieczorek
Ewa Lasota  1991  Olimpiada Języka Rosyjskiego   mgr Jolanta Praga
Paweł Mierzejewski  1993  Olimpiada Fizyczna   mgr Wojciech Studzieżba
Piotr Ożdżyński  1994  Olimpiada Fizyczna   mgr Wojciech Studzieżba
Urszula Więckowska  1995  Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   mgr Otylia Gałka
Izabela Konopka  1995  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Ewa Węsek
Dorota Śliwiak  1996 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   mgr Maria Kuziemka
Bartosz Kwieciński  1997  Olimpiada Historyczna   mgr Jerzy Nowak
Agnieszka Skowron 1998  Olimpiada Historyczna   mgr Dorota Janda
Iwona Broniszewska  1999  Olimpiada Historyczna   mgr Dorota Janda
Łukasz Rodek  1999  Olimpiada Historyczna   mgr Dorota Janda
Małgorzata Domańska  1999  Olimpiada Języka Rosyjskiego   mgr Krystyna Laskowska
Anna Pluta  2000  Olimpiada Języka Rosyjskiego   mgr Krystyna Laskowska
Katarzyna Wyrwińska  2000  Olimpiada Języka Francuskiego   mgr Anna Nowicka
Paweł Pabiś  2000  Olimpiada Matematyczna   mgr Wanda Masternak
Piotr Kowalski  2000  Olimpiada Informatyczna   mgr Edyta Pobiega
Barbara Bogacka  2000  Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie   mgr Paweł Górniak
Błażej Dąbrowski
2001 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   mgr Maria Kuziemka
Katarzyna Strojna  2001  Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie   mgr Paweł Górniak
Katarzyna Wyrwińska  2001  Olimpiada Języka Francuskiego   mgr Anna Nowicka
Błażej Dąbrowski
2002 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   mgr Maria Kuziemka
Monika Pastuszko 2002  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Barbara Podsiadło
Anita Serafin 2002 Olimpiada Wiedzy o Europie   mgr Alicja Sokołowska
Elżbieta Skręt 2002 Olimpiada Wiedzy o Europie   mgr Alicja Sokołowska
Elżbieta Skręt 2002  Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej   mgr Alicja Sokołowska
Zbigniew Więckowski 2002  Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej   mgr Dorota Janda
Zbigniew Więckowski 2002  Olimpiada Wiedzy o Europie   mgr Dorota Janda
Agnieszka Wójcik
2002 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Dariusz Synowiec
Paweł Heba 2003  Ogólnopolski Konkurs Historyczny “Parlamentaryzm w Polsce”   mgr Sławomir Miszczuk
Magdalena Kopańska
2003  Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej   mgr Sławomir Miszczuk
Monika Pastuszko 2003  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Barbara Podsiadło
Tomasz Jagiełło  2004 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   mgr Joanna Żelazna-Żak
Magda Osuch
2004  Olimpiada “Losy Polaków na Wschodzie po 1939 roku”   mgr Sławomir Miszczuk
Paulina Pońska  2004  Olimpiada Teologii Katolickiej   ks. Franciszek Sałęga
Piotr Skowron  2004  Olimpiada Matematyczna   mgr Wanda Masternak
Michał Skroński 2004 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   mgr Joanna Żelazna-Żak
Anna Ziemba  2004  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Barbara Podsiadło
Paulina Pońska  2005  Olimpiada Teologii Katolickiej   ks. Franciszek Sałęga
Olga Susfał  2005  Olimpiada “Losy Polaków na Wschodzie po 1939 roku”   mgr Sławomir Miszczuk
Małgorzata Szeląg 2005  Olimpiada Biologiczna   mgr Joanna Żelazna-Żak
Agata Ochyńska 2006  Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie   mgr Sławomir Miszczuk
Michał Feret 2007 Olimpiada Fizyczna   mgr Wojciech Studzieżba
Magdalena Kołodziejczak 2007 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   mgr Joanna Żelazna-Żak
Damian Zając 2007 Olimpiada Historyczna   mgr Dorota Janda
Michał Feret 2008  Olimpiada Matematyczna   mgr Dorota Drzazga
Sylwester Błaszczuk 2008  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Michał Feret 2008  Olimpiada Teologiczna   ks. Franciszek Sałęga
Magdalena Kwiatkowska 2008  Olimpiada “Losy Polaków na Wschodzie po 1939 roku”   mgr Sławomir Miszczuk
Jacek Pyrżak 2008  Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie   mgr Sławomir Miszczuk
Anna Skóra 2008  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Barbara Podsiadło
Łukasz Stojek 2008  Olimpiada Chemiczna   mgr Ewa Studzieżba
Sylwester Błaszczuk 2009  Olimpiada Matematyczna   mgr Anna Kiljańska
Marta Doch 2009  Ogólnopolska Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, matematycznej i stosowanej   mgr Anna Kiljańska
Marta Doch 2009  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Bartłomiej Dudkiewicz 2009  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Kamil Jaworski 2009  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Katarzyna Rokoszna 2009  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Dariusz Synowiec
Paula Karbowniczek 2010  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Katarzyna Sadrak 2010  Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej   mgr Sławomir Miszczuk
Katarzyna Sadrak 2010  Olimpiada Historyczna   mgr Sławomir Miszczuk
Katarzyna Sadrak 2010  Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym   mgr Sławomir Miszczuk
Mateusz Skalniak 2010  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Michał Grelewski
2011  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Przemysław Moskal 2011  Olimpiada Innowacji Technicznych   mgr Wojciech Studzieżb
Katarzyna Pobiega 2011  I Olimpiada Logiczno – Matematyczna   mgr Dorota Drzazga
Mateusz Popek
2011  Olimpiada Fizyczna   mgr Wojciech Studzieżba
Mateusz Popek
2011  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Mieszko Bańczerowski
2012  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – fizyka   mgr Wojciech Studzieżba
Andrzej Dymara
2012  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Michał Psyk
2012  II Olimpiada Logiczno – Matematyczna   mgr Dorota Drzazga
Michał Psyk 2012  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Mikołaj Psyk
2012  II Olimpiada Logiczno – Matematyczna   mgr Dorota Drzazga
Mikołaj Psyk 2012  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Krzysztof Stachurski
2012  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Paweł Susfał
2012 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Mateusz Żurek
2012 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Patryk Gębusia
2013  III Ogólnopolska Olimpiada Logiczno-Matematyczna>   mgr Anna Kiljańska
Patryk Gębusia
2013  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Kama Jaworska 2013  Olimpiada Języka Angielskiego   mgr Beata Sulima
Sylwia Kończak
2013  III Ogólnopolska Olimpiada Logiczno-Matematyczna   mgr Edyta Pobiega
Przemysław Moskal
2013  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Katarzyna Podgórny
2013  III Ogólnopolska Olimpiada Logiczno-Matematyczna   mgr Edyta Pobiega
Natalia Tokarz
2013  Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym   mgr Sławomir Miszczuk
Izabela Basa 2014  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Kama Jaworska 2014  Olimpiada Języka Angielskiego   mgr Beata Sulima
Maja Kowalska 2014  Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   mgr Joanna Żelazna-Żak
Sebastian Pecio 2014  Olimpiada Fizyczna   mgr Wojciech Studzieżba
Karol Wiewiór 2014  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Wojciech Zwoliński 2014  Olimpiada Fizyczna   mgr Wojciech Studzieżba
Wojciech Zwoliński 2014  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Edyta Żak 2014  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Marcin Gajewski 2015  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Tomasz Główka 2015  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Ewelina Jabłońska
2015  XXIII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia   mgr Joanna Żelazna-Żak
Kama Jaworska 2015  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Maja Kowalska
2015  XIX Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu   mgr Joanna Żelazna-Żak
Andrzej Niedziela
2015  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Jakub Stańczak
2015  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Wiktor Susfał
2015  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Michał Ślusarz
2015  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Wojciech Zwoliński 2015  41.  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Wojciech Zwoliński 2015  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Marcin Gajewski 2016  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Marcin Gajewski 2016  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – fizyka   mgr Wojciech Studzieżba
Marcin Gajewski 2016  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Mariusz Słapek 2016  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Mariusz Słapek 2016  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – fizyka   mgr Wojciech Studzieżba
Michał Ślusarz 2016  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Małgorzata Garbacka 2017  I Olimpiada Cyfrowa   mgr inż. Piotr Pobiega
Michał Pastuszka 2017  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Tymoteusz Spychaj 2017  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Norbert Wójcik 2017  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Alicja Kwitek 2018  II Olimpiada Cyfrowa   mgr inż. Piotr Pobiega
Krzysztof Pożoga 2018  Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Anna Kiljańska
Patryk Saffer 2018  Olimpiada Wiedzy Technicznej   mgr Wojciech Studzieżba
Michał Sałkowski 2018  Olimpiada Biologiczna   mgr Joanna Żelazna-Żak
Izabela Wiśniewska 2018  XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   mgr Joanna Żelazna-Żak
Michał Olejek 2019 XXXI Olimpiada Filozoficzna   mgr Barbara Podsiadło
Izabela Wiśniewska 2019 XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej   mgr Joanna Żelazna-Żak
Maciej Zieja 2019 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – matematyka   mgr Dorota Drzazga
Miłosz Żak 2019 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego   mgr Dariusz Synowiec

 

Skip to content